Co dělat po dopravní nehodě, abyste získala plnění pojištění v plné výši?

Život umí pěkně zavařit. Každý den nám hrozí situace, které mohou způsobit nějakou újmu na zdraví. Stávají se i přes tu největší opatrnost. Vyrovnat se s následky pomáhají peníze od pojišťovny. Díky nim si můžeme zajistit kvalitnější péči a v případě potřeby i lepší kompenzační pomůcky. Jak získat odškodnění po dopravní nehodě Praha či v jiné lokalitě?

Kdy máte právo na odškodnění?

Nepříjemná situace může nastat, i když se snažíte dělat všechno proto, abyste se vyhnuli jakémukoliv nebezpečí. Svět je někdy dost nespravedlivý! Ať se snažíte sebevíc, stejně může dojít k dopravní nehodě, úrazu v práci či ve škole nebo se třeba můžete stát obětí nějakého trestného činu. Možná namítnete, že zdraví se nedá za peníze koupit. Je to pravda – ale když netrpíte nedostatkem finančních prostředků, snadněji a rychleji se po otřesu postavíte na nohy. Proto byste neměli v krizových situacích zapomenout na žádost o odškodnění. Za peníze si uhradíte lepší lékařskou péči, více rehabilitací, a navíc vám ještě vynahradí finanční ztrátu, která vznikne vaší dočasnou pracovní neschopností. Díky odškodnění nebude rodinný rozpočet nijak ohrožen.

Získejte co nejvíc!

Očekáváte, že vám pojišťovna vyplatí celou částku, na kterou máte nárok? Omyl! Vyplatí vám pouze to, co sami budete požadovat. Jelikož i pojišťovnám jde především o výdělek, neporadí vám, že se nabízí i další možnosti a právo získat mnohem více peněz.

Kdo vám s vymáháním odškodnění pomůže?

Abyste získali finanční odškodnění dopravní nehoda - Praha v plné výši, obraťte se na společnost 1zdravotni.cz. Ta už od roku 2013 poskytuje odborné poradenství v těžkých životních situacích. Zkušení advokáti vám poradí, co všechno můžete dělat, a budou vás zastupovat v průběhu celého procesu vymáhání odškodnění. Získáte tak celou finanční částku, na kterou máte nárok.

Publikováno: 24. 11. 2019

Kategorie: Finance

Autor: Adam