Domů » Chcete se dozvědět, jakým způsbem řešit řízení kariéry svého managementu? Odpověď dostanete na dalším setkání Business Brunch!
Vzdělání

Chcete se dozvědět, jakým způsbem řešit řízení kariéry svého managementu? Odpověď dostanete na dalším setkání Business Brunch!

Každý, kdo se pohybuje v personalistice a mezi jeho pracovní náplň patří i výběr zaměstnanců, neustále řeší mnohá dilemata. Vybrat vedoucí pracovníky totiž není vůbec jednoduché a ve vzduchu neustále visí spousta otázek. Například to, jestli je lepší nakupovat „vyškolené“ manažery, nebo naopak investovat do jejich budoucího rozvoje. Budoucí chod a směr firmy často nelze v dlouhodobém časovém horizontu předpokládat a investice do vzdělávání pracovníků se může jevit jako zbytečná. A nebo také ne. Odpovědí na zmíněné otázky se vám dostane na dalším pokračováním populární odborné přednášky Business Brunch® , kterou již od roku 2005 pořádá společnost MotivP.

Business Brunch® se jako obvykle bude konat v Praze, Ostravě, Brně a Bratislavě a opět se ji zúčastní široké spektrum zájemců. Pro HR manažery je vstupné zdarma a pro ostatní za 5 000 Kč (bez DPH). V každém případě jde o kvalitní investici, která vám přinese rozřešení mnoha otázek. Zárukou kvality je renomé pořadatele PhDr. Františka Hroníka, jednatele a ředitele agentury MotivP.

PhDr. František Hroník je autorem několika odborných publikací, které se věnují problematice řízení kariéry a mimo jiné vyučuje několik předmětů v rámci MBA studia. Je kapacitou a uznávaným odborníkem a věnuje se také osobnímu koučinku, poradenské činnosti v oblasti hodnocení, rozvoje zaměstnanců, manažerských auditů a tvorby kompetenčních modelů.

Přednášky Business Brunch® jsou populární nejen pro svou hlubokou informační hodnotu, ale také přátelskou a otevřenou atmosféru. Jako obvykle můžete počítat s interpretací aktuálních témat i problematiky v oblasti řízení kariéry, se kterou se setkáte v blízké budoucnosti. Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.motivp.com. Business Brunch® je nejnavštěvovanějším setkáním svého druhu a zúčastnit se ho můžete i vy!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!