Domů » RECENZE originální thajské masáže v Praze v salonu LANNA K: To musíte zažít na vlastní kůži
Zdraví

RECENZE originální thajské masáže v Praze v salonu LANNA K: To musíte zažít na vlastní kůži

O blahodárných účincích thajské masáže jste již jistě slyšela, ale možná si stále nedokážete dost dobře představit, co je její podstatou a jak probíhá. V prvé řadě byste si měla uvědomit, že si musíte důkladně vybrat masážní salon – jako ideální volba se logicky jeví masáže pod taktovkou certifikovaných masérek z Thajska. Najdete je například v pražských salonech společnosti LANNA K, kam jsme zavítali i my. Vše podstatné, co byste měli o thajské masáži vědět, najdete v tomto článku.

Thajská masáž je metodika založená na práci s tělem. Masérka využívá prvky jógy a akupresury, jakožto i velké množství protahovacích manévrů – z tohoto důvodu se thajská masáž často označuje jako „jóga pro líné“ či „jógová masáž“ apod.

Na jaké partie thajská masáž cílí?

Podstatou thajské masáže je uvolnění celého těla, ovšem nejvíce se masérka soustředí na svaly nohou, chodidel a kloubů – tyto partie jsou totiž enormně zatěžovány.

Jaké má thajská masáž pozitivní účinky?

K hlavnímu zdravotnímu přínosu thajské masáže je uvolnění blokád a podpora nerušeného toku energie, což přispívá k lepší zdravotní kondici. Díky obsáhlé znalosti masérky dochází k uvolnění těla a zmírnění chronických příznaků a bolestí, jejichž důvodem je obvykle špatné držení těla (např. u osob, které většinu dne stojí nebo sedí).

Tím však blahodárné účinky thajské masáže nekončí. Kromě toho, že masérka dokáže snížit stres a napětí způsobené fyzickými poruchami, jsou prováděné techniky účinné pro zlepšení krevního oběhu, urychlení detoxikace a revitalizaci energie.

Proč si zajít na masáže Praha do některého ze salonů LANNA K? Protože je provádějí kvalifikované terapeutky z Thajska. Díky dlouholetým zkušenostem ze zahraničních lázeňských resortů jsou na velmi vysoké úrovni.

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masáž probíhá tak, že masérka vyvíjí tlak na akupresurní body, svaly a šlachy. Zároveň nenásilně protahuje končetiny a páteř. Kromě dlaní a prstů při masáži zapojuje i lokty, kolena a chodidla.

Masáž je vhodná pro zákazníky všech věkových kategorií. Probíhá ve volnějším oblečení či v prádle a trvá cca 1 – 2 hodiny. Po absolvování se budete cítit uvolněné a lehce.

Thajská olejová masáž

Další možností je thajská olejová masáž, která snoubí prvky klasické varianty a prvky indické ajurvédy. Trápí-li vás bolest zad, svalstva nebo problémy s klouby, pak si tuto proceduru zamilujete. V podstatě jde o jemnější verzi tradiční thajské masáže – masérka používá esenciální oleje a na akupresurní body vyvíjí menší tlak. Budete-li si relaxaci dopřávat pravidelně, vaše tělo vám poděkuje tím, že se začnete cítit mnohem lépe.

Chcete se o thajské masáži dozvědět více? Informace a rezervační formulář najdete na www.lannak.cz.

Hodnocení
  • Úroveň masáže
  • Atmosféra prostředí
  • Chování masérek
  • Cena
4.8

Shrnutí

Thajské masáže v pražských salonech LANNA K jsou na velmi vysoké úrovni. Provádí je kvalifikované masérky původem z Thajska v příjemném prostředí. Nelze jinak než doporučit!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!