Bezpečná investice? Švýcarské zlaté slitky s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem vyráběné rafinérií Argor-Heraeus se staly symbolem excelence v oblasti investičního zlata. Toto investiční zlato nejenže zaujme svým estetickým provedením, ale představuje také nejvyšší standardy v garanci ryzosti a původu. Proč by měl být každý investor pozorný k těmto unikátním investičním produktům?

Rafinérie Argor-Heraeus - záruka kvality

Jedním z klíčových faktorů, který dělá Švýcarské Zlaté Slitky výjimečnými, je fakt, že jsou vyráběny renomovanou rafinérií Argor-Heraeus. Tato rafinérie je mezi investory známa svou dlouholetou historií, spolehlivostí a precizností ve výrobě investičního zlata. Investoři si tak mohou být jisti, že každý slitek je vytvořen s maximální péčí a v souladu s nejvyššími standardy.

Hologram jako nedílná součást zlatého slitku

Jedinečným prvkem těchto slitků je hologram ražený do zadní strany, který slouží jako nedělitelná součást zlaté cihličky. Na rozdíl od běžných nálepek lze hologram vytvořený speciální holografickou technikou označovanou jako Kinebar® jen stěží odstranit a přenést na jiný slitek. To poskytuje kupujícím jistotu, že investují do skutečně ryzího zlata a eliminuje riziko padělání.

Kinebar®: Tradiční bezpečnostní prvek

Giloše s hologramem jsou označovány laserem pomocí speciální holografické techniky známé jako Kinebar®. Tato technologie je chráněná obchodní známka společnosti UBS (Union Bank of Switzerland) a představuje aplikaci difrakčního bezpečnostního prvku, tzv. kinegramu. Kinebar® není jen vizuálně atraktivní, ale i bezpečnostní prvky, které jsou používány i při zabezpečení bankovek a cestovních pasů. Symboly A a H, ve středu grafického symbolu, se jasně zobrazují a mění svůj obrys i barvu při mírném pohybu slitkem, což přidává další vrstvu bezpečnosti.

Kopírování hologramu není možné

Hologram na Švýcarských Zlatých Slitcích je chráněný patentem, což znamená, že tuto technologii nelze kopírovat. Tato ochrana je srovnatelná s ochranou pasů vyspělých západních států, což dává investoři další důvod věřit v bezpečnost a autentičnost své investice.

Cenová dostupnost

Příjemným překvapením pro investory je, že slitky s hologramem nejsou výrazně dražší než běžné slitky. Navzdory svým unikátním bezpečnostním prvkům zůstávají cenově dostupné a poskytují investiční příležitost bez kompromisů v kvalitě. V závěru lze konstatovat, že investice do Švýcarských Zlatých Slitků s Hologramem od Argor-Heraeus prostě nesouvisí pouze s vlastnictvím kusu zlata. Jsou to investiční produkty, které spojují estetiku, bezpečnost a tradici, čímž poskytují investorům jedinečnou příležitost diverzifikovat svůj portfólio s důvěrou v kvalitu a hodnotu. S dostupností těchto slitků na e-shopu Zlatovna.cz, který se pyšní nejnižšími cenami, garancí výkupu, ryzosti a původu, se otvírá příležitost pro každého, kdo hledá spolehlivý a bezpečný způsob investování do zlata.

Publikováno: 28. 11. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Adam