Domů » Zažijte vánoční Paříž. Nebo Řím?
Cestování a dovolená

Zažijte vánoční Paříž. Nebo Řím?

Sice se říká „všude dobře, doma nejlépe“, ale to neznamená, že byste se měla uzavřít před světem a trávit všechen čas mezi čtyřmi stěnami. Naopak se vydejte za poznáním jedinečných kultur. Nemusíte za nimi nikam daleko – skvělou volbou jsou poznávací zájezdy do evropských velkoměst. No a pokud vás láká dechberoucí architektura, vynikající kuchyně a jedinečná atmosféra, vyberte si z aktuální nabídky cestovní kanceláře Redok Travel. Co byste řekla na výlet do sladké Francie nebo temperamentní Itálie?

Co třeba advent v Paříži s prohlídkou zámku Versailes?

Poznávací zájezd Paříž je jasnou volbou každé romantické duše. Co byste řekla na večerní procházku rozsvíceným městem? Jen vy, váš partner a adventní nálada. Strávit Vánoce v Paříži znamená zažít luxus, ochutnat prvotřídní delikatesy, bloumat po trzích s místními lahůdkami…

V rámci poznávacího zájezdu zavítáte na prohlídku 800 let staré gotické katedrály Notre Dame, navštívíte Versailles a v neposlední řadě Eifellovu věž. Během několika dní poznáte většinu nejimpozantnějších architektonických skvostů a vrátíte se se spoustou nezapomenutelných zážitků.

Všechny cesty vedou do Říma, tak proč ne ta vaše?

Neméně působivá je italská metropole, která byla více než patnáct set let středobodem Evropy. Sídlili zde významní panovníci a dodnes má ve „věčném městě“ sídlo papež.

Poznávací zájezd Řím zahrnuje to nejzajímavější – prohlídku Vatikánu, návštěvu Sixtinské kaple, Kolosea, Kapitolu i známého kostela San Pietro ve Vincoli.

Proč poznávat Evropu s Redok Travel?

Cestovní kancelář Redok Travel koncipuje poznávací zájezdy tak, aby zahrnovaly prohlídku všech nejvýznamnějších míst a zároveň nebyly příliš vyčerpávající. Poznat během několika málo dní většinu krás evropských metropolí může být namáhavé, ale s Redok Travel si výlet užijete plnými doušky! Aktuální nabídku najdete na www.redok.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!