Domů » Vyhrajte luxusní minivozítko UP!
Pro ženy - řidičky

Vyhrajte luxusní minivozítko UP!

Potřebujete nový automobil, který by zastal funkci luxusní nákupní tašky? Vozítko, se kterým zapakujete úplně všude a otočíte i na desetikoruně? Nechte prasátko prasátkem, úspory se vám budou hodit právě na nákupy. Nový vůz můžete dostat úplně zadarmo. A nepůjde o žádný blaf typu Tata Nano. Volkswagen spustil novou soutěž s všeříkajícím názvem Czech it up a hlavní výhra není nic jiného, než stylovka Volkswagen up! Ale vše pěkně popořádku, úplně zadarmo ho samozřejmě nedostanete. Budete muset zapojit všechny smysly a pořádně nahřát mozkové závity. Originální soutěž totiž vyhraje jen ten nejlepší!

Jste správní vlastenci?

Volkswagen přišel se vskutku originálním nápadem. Soutěž o Wolkswagen up! spočívá v hádání,pozice vyfotografovaného automobilu. Na oficiálních facebookových stránkách frčí speciální aplikace, kde se každý den objeví fotka s Volkswagnem up!. Vaším úkolem bude zaznačit na slepé mapce co možná nejpřesnější polohu. Celkem je možné vložit na 30 tipů, při čemž výhercem se stane ten, kdo nasbírá největší počet bodů za nejpřesnější tipy. Body lze získat i za odpovědi v kvízu či za návštěvu u prodejce Volkswagen. Zkrátka a dobře, nasbírej body a vyhraj auto! Ve hře jsou i další atraktivní ceny, jako je zapůjčení vozidla po dobu jednoho měsíce (2.místo) či na dva týdny (bronzová pozice). Pro 4. až 30. místo jsou připraveny dárky z nabídky Volkswagen Lifestyle.

Proč up!?

Volkswagen up! byl dlouho očekávaným nástupcem populárního vozu Lupo. Pro jeho kompaktní velikost si ho oblíbily zejména ženy, které s ním rády vyrážely (a stále vyráží) na nákupy. Up! je však ve všech ohledech lepší. Výkonnější a úspornější motory, bohatší výbava a atraktivní design nenechá nikoho na pochybách, že jde o nejlepší miniauto, které je v současné době na trhu. A proto oprašte své znalosti a pusťte se do soutěžení. Soutěž probíhá od pátku 14.9. do soboty 13.10. 2012. Přejeme hodně štěstí! Soutěž najdete zde!

 

 

 

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!