Úspěšní lidé díky operativnímu leasingu jezdí v moderních autech

Dávno pryč jsou doby, kdy si člověk na pořízení dobrého auta, které by ho dostatečně reprezentovalo, musel šetřit spoustu let. Dnes už na kontě není třeba mít naspořené stovky tisíc korun. Díky operativnímu leasingu si kvalitní vůz může dopřát každý z vás.

Jak operativní leasing funguje?

Služba nazvaná operativní leasing je v tuzemsku stále poměrně nová. Jedná se o typ leasingu, který je oproti klasickému dosti odlišný. Největší rozdíl spočívá v tom, že vozidlo po ukončení smlouvy nepřechází do vašeho osobního vlastnictví, zůstává majetkem společnosti, jež vám jej pronajala. Vy za vůz po sjednanou dobu užívání platíte pravidelný měsíční poplatek. Výhoda spočívá v možnosti neustálého obnovování smlouvy, a tím pádem i opětovného používání kvalitního auta, které není příliš staré a opotřebované.

Staráte se pouze o řízení a palivo, nic víc

Do určité míry je operativní leasing jako životní styl. V dnešní době hlavně mladá generace nechce trávit čas opravami auta, složitým vyřizováním pojistek a dalších nezbytností, jež je třeba pro řádný provoz auta provádět. A právě operativní leasing je k tomu přímo stvořený. V jeho rámci totiž máte zahrnutou celou řadu služeb. V ceně operáku, jak se tomuto druhu leasingu někdy říká, naleznete prakticky u všech poskytovatelů povinné ručení, někdy dokonce i havarijní pojištění, byť s nějakou spoluúčastí. Kvalitní společnost, jež operativní leasing nabízí, v rámci paušálu zajistí také poplatky za rádio, poskytne vám dálniční známku, ale třeba i náhradní pneumatiky. Samozřejmostí je pak pravidelný servis vozidla a jeho kontrola, abyste se na vůz mohli vždy plně spolehnout a užívat si jízdu dle své libosti.

Pronajmout se dají modely od světoznámých značek

V současné době se dá operativní leasing sjednat například u společnosti Driveto, jež do užívání nabízí hned několik značek vozidel. Kromě jiných jsou to VW a Audi. Má možná vůbec nejlepší nabídky pro Audi Q2, což je oblíbený model této značky. Více informací o možnosti pronájmu vozidel Audi najdete na webových stránkách www.driveto.cz/operativni-leasing/audi/. Operativní leasing se hodí nejen úspěšným lidem, ale také začínajícím firmám a již dobře fungujícím velkým společnostem, které chtějí mít kvalitní vozový park za minimální náklady. Při pořízení většího množství automobilů nemusejí mít k dispozici miliony korun, vždyť operativní leasing pro jedno vozidlo vyjde řádově na jednotky tisíc korun měsíčně. Peníze tak firmy mohou využít k dalšímu rozvoji, což je velmi důležitým faktorem. Zvláště dnes, kdy takřka ve všech oborech vládne tvrdá konkurence, zejména kvůli volnému pohybu zboží a služeb v rámci Evropské unie. Není proto divu, že je o službu stále větší zájem.

Publikováno: 27. 05. 2018

Kategorie: Pro ženy - řidičky

Autor: Adam

Tagy: operativní leasing