Domů » Sníte o dlouhých a krásných vlasech? S clip-in je můžete mít i vy!
Móda

Sníte o dlouhých a krásných vlasech? S clip-in je můžete mít i vy!

Zdravé a dlouhé vlasy byly odjakživa symbolem krásy. Bohužel ne každou ženu obdařila příroda tak hustou kšticí, jak by si přála a do hry proto vstupují nejrůznější metody zhušťování a prodlužování vlasů. Trend, ke kterému se přiklání stále více mladých slečen jste určitě zaznamenala i vy. Jenomže ne všechny typy prodloužení jsou vždy k těm pravým vlasům šetrné a výsledek je doslova katastrofa. Neprofesionálně prodloužené vlasy vypadají nepřirozeně, zatěžují vlasovou pokožku a navíc si vyžadují častou (a nákladnou) údržbu. O něčem jiném jsou clip in, které se ne nadarmo honosí titulem nejšetrnější metodou prodlužování a zhušťování vlasů.

Chcete mít dlouhé a zdravě vypadající vlasy a nechce se vám čekat několik let, než (a jestli vůbec) vám vyrostou do požadované délky? Navíc byste ale čas od času otočila o 180° a vyrazila do ulic s kratším sestřihem? Řešením jsou vlasy na sponkách clip in. Jde o vysoce kvalitní lidské vlasy, které můžete nosit dle libosti. Vzhledem k rychlé a snadné aplikaci je možné je nosit nejen o slavnostních příležitostech, ale klidně každý den. Díky sponkám jsou vlasy mnohem šetrnější, než obvyklé metody prodlužování a jejich cena přitom nepřekročí cenu jedné návštěvy kadeřnického salonu. Jsou k mání v mnoha variantách, při čemž s výběrem si můžete nechat poradit i přesto, že se vám nechce vážit cestu do kamenné prodejny. Jednoduše pošlete své foto mailem a dostane se vám odborné rady.

I tak je ovšem na místě kamennou prodejnu v Praze navštívit a clip in vlasy si prohlédnout a vyzkoušet na živo. Objednáte-li si je prostřednictvím e-shopu, nebudete muset při objednávce nad 2.500 ,- platit poštovné. Pokud zjistíte, že vám vybraný odstín, případně délka nevyhovuje, budete moct vlasy vrátit či vyměnit a to bez nutnosti hradit poštovné. Není co řešit, díky clip-in vlasům může mít každá z nás dlouhé a zdravé vlasy bez čekání a každý den!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!