S NewGo.cz se doma moc neohřejete

Letošní zima se moc nepovedla. Do Vánoc to vypadalo, že nemá cenu lyže a snowboardy ze sklepa vytahovat a v lednu nestačíme topit. Zima jako na Sibiři však taky není to pravé ořechové a v mínus patnáctkách se venku nevegetuje zrovna příjemně. Pokud jste odložili víkend na chatě, není divu. Stejně by vám beztak nenastartovalo auto. A co takhle se spolehnout na portál NewGo, který má pro nás každá den několik es v rukávu? I vy se můžete vypravit někam daleko od zimy.

Portál, na kterém najdete pouze slevy

Pokud neznáte portál NewGo.cz, tak vězte, že se jedná o součást Cestovní agentury NewTravel.cz. Ano, přesně té, která patří mezi pět největších cestovních agentur v Česku. Portál NewGo,cz se však soustředí pouze na slevy pobyty, zážitky a zájezdy. Těch každý den přibývá, jako hub po dešti. Je velmi nepravděpodobné, že byste mezi všemi těmi slevami nenašli tu pravou pro vás. Vyrazte si někam, kde vás to už dlouho táhne. Díky NewGo.cz máte možnost vyrazit kamkoliv za velmi příznivou cenu. Slevy jsou často tak markantní, že se jim dá jen těžko věřit. To by však nesměl být NewGo.cz, aby se nás snažil podvést. Všechny slevy jsou opravdu skutečné.

Voucher jako dárek

Zlevněné zážitky a pobyty udělají radost nejen vám, ale také vašim známým a kamarádům. Radost můžete udělat třeba vašemu partnerovi. Valentýn se nezadržitelně blíží a není nic lepšího, než věnovat zamilovaný voucher, který vás společně s vašim partnerem dostane na romantické místo daleko od civilizace. Díky NewGo.cz je cestování za zážitky a poznáním skutečně velmi snadné. Využijte lákavé nabídky zlevněných pobytů i vy a odvezte si s sebou celou řadu nezapomenutelných zážitků.

Publikováno: 08. 02. 2012

Kategorie: Cestování a dovolená

Autor: Adam

Tagy: cestování | newgo.cz | slevy | slevy pobytů | slevy zážitky