S gelovými laky vykouzlíte krásné nehty snadno a rychle

Chcete mít krásné a zdravě vypadající nehty? Pokud jste doposud trpěla lámavostí nebo jinými častými neduhy, přestaňte se trápit. V prvé řadě zajistěte organismu přísun vitaminů C a B, minerálů (především vápník, zinek a křemík), živin a bílkovin – jejich nedostatek bývá hlavní příčinou toho, že se nehty lámou, jsou slabé a vypadají poškozeně. A nechcete-li čekat, až se nehtová ploténka zregeneruje, začněte používat gelové laky. Vaše nehty okamžitě získají perfektní vzhled, který vám budou kamarádky závidět. V následujících řádcích vám prozradíme, jak na to!

Gelovky jsou „in“, ženy na ně nedají dopustit

Gelové nehty způsobily nehtovou revoluci a oblíbily si je ženy po celém světě. Gelové laky mají oproti klasickým lakům jinou konzistenci a složení. Snadno se aplikují a dokonale se přizpůsobí tvaru nehtu. Obrovská výhoda spočívá v tom, že se obejdete bez pomoci profesionálů – stačí, když si pořídíte základní příslušenství a s trochou cviku zvládnete modeláž svépomocí jedna dvě. U specializovaných prodejců běžně zakoupíte startovací sady, které obsahují vše potřebné – UV lampu, brusku, odsávačku a kufřík s pilníky, gely a dalšími potřebami. Kvalitní výrobky za skvělé ceny najdete například u známého prodejce na www.nehtyprofi.cz.

Ruku v ruce s nejnovějšími trendy – neonové a pastelové barvy

Také v případě gel laků se neustále mění trendy a chcete-li „jít s dobou“, pořiďte si populární pastelové UV gely. Pastelové barvy jsou letos letí, a to nejen v oboru kosmetiky. Stále častěji se využívají také v bytovém designu. A protože propuklo léto, čas nekonečných párties s přáteli, mohly by se vám hodit také efektní neonové gely. Vypadají božsky a pod UV modrými světly nádherně svítí. Na www.nehtyprofi.cz seženete široké spektrum neonových laků již od 79 Kč.
Tak co vy na to? Dáte si říct a dopřejete svým nehtům zbrusu nový look? Nezapomeňte nám napsat, jak je vám povedla první modeláž. A pošlete fotky, které inspirují ostatní čtenářky!

Publikováno: 16. 06. 2015

Kategorie: Kosmetika | Zdraví

Autor: Adam

Tagy: neonové gely | patelové uv gely