Dopřejte si pohodové chvilky u rodinného krbu

Podzim se blíží mílovými kroky a i vy si možná pohráváte s myšlenkou na večery strávené u rodinného krbu. Zavřete na chvíli oči a představte si sálající teplo, zvuky praskajícího dřeva a sklenku dobrého vína. Krbová kamna jsou zárukou nekonečné pohody, kterou si budete moct dopřávat třeba každý večer. Jsou dominantním prvkem, který zvedne estetickou hodnotu vašeho bydlení a navodí romantickou atmosféru, kterou si budete moct užívat s celou rodinou. Počkat, vy v obýváku žádný krb nemáte? V tom případě máte nejvyšší čas na nápravu!

Krbová kamna jsou v posledních letech stále žádanější a s poptávkou jde ruku v ruce i jejich nabídka. Narazíte na ně v každém větším obchodním řetězci, ale ruku na srdce – vzhledem k vyšší pořizovací ceně (řádově několik desítek tisíc korun) je na místě věnovat výběru dostatek pozornosti a orientovat se na prodejce, kteří danému sortimentu rozumí. Krb představuje pro rodinný rozpočet poměrně vysokou investici a jako takovou bychom ji měli řádně zvážit. Vyžadujte proto po prodejci, aby vám o vybraném zařízení poskytl podrobné informace a bude-li to možné, požádejte ho o názornou demonstraci v showroomu.

Budete-li se řídit výše zmíněným doporučením, předejdete mnoha potencionálním problémům, které by vás mohly při budoucím provozování krbových kamen potkat. Internetové prodejce, respektive přeprodejce, kteří o nabízených krbech neví zhola nic a nemají vlastní prodejnu, raději ze svého výběru vyřaďte. Několik ušetřených tisícovek výměnou za spoustu starostí navíc skutečně nestojí. A propo – zmínili jsme, že krbová kamna nekupujeme několikrát do roka a investice do kvality je v tomto případě více než na místě.

Vybraný prodejce by měl poskytovat komplexní služby, které nezahrnují pouze poradenství, ale také dopravu a montáž. Pokud o žádném nevíte, obraťte se na českého specialistu Krby style, který vás světem krbů provede od A do Z. Krby style nabízí široké spektrum krbových kamen, mezi kterými nechybí a ni biokrby a opravdu exkluzivní kousky prestižních značek jako je Focus, Fire Tube a Dik Geurts. Toužíte-li po luxusním provedení, které bude ve vašem interiéru nepřehlédnutelné, pak jste na správném místě. Nabídku krbů si můžete prohlédnou ihned na webu www.krby-style.cz a samozřejmě i v pražském showroomu, jehož adresu najdete na zmíněné prezentaci. Společnost Krby style poskytuje kompletní péči, kterou ve chvílích rodinné pohody strávené u nového krbu řádně oceníte. Krbová kamna Foto: www.krby-style.cz

Publikováno: 20. 08. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: biokrby | krbová kamna | krby | krby style | luxusní krby | nabídka krbů