Domů » Požádal vás o ruku? Plánování svatby nemusí být noční můra
Praktické rady

Požádal vás o ruku? Plánování svatby nemusí být noční můra

Ona vytoužená chvíle, kdy vám váš milovaný navlékne zásnubní prsten, je nezapomenutelná. Pocity štěstí však v nejbližších dnech mohou vystřídat starosti. A navzdory tomu, že svatební den, tedy svatba jako taková, nadejde za rok, je dobré začít s přípravami co nejdříve. Naštěstí lze najít profesionální rady a časové harmonogramy všech nezbytných kroků. Přináší vám je unikátní Svatební katalog. Co vám nabídne? Pojďme se na to společně podívat!

Díky kalendáři příprav nezapomenete na nic

Možná i vás překvapí, kdy je dobré s přípravami začít. Ty první je dobré realizovat třeba už 9 měsíců před tím nejdůležitějším dnem. To jasně dokazuje, že den vaší svatby bude sice nezapomenutelnou, ale rozhodně ne jednoduchou událostí. Na co se zaměřit v tomto období? Vaše první kroky by měly být spojeny především s:

  • Návštěvou matriky v místě bydliště
  • Rezervováním místa obřadu i hostiny
  • Vytvořením seznamu hostů
  • Přípravou vašeho rozpočtu a jeho variant

S blížícím se termínem samozřejmě stoupá nervozita a tak doporučujeme nejenom my, ale i Svatební katalog nechat na poslední dny pouze kontrolní činnosti. A nebojte se do procesu příprav zapojit přátele a rodinu. Ti vám jistě s mnoha záležitostmi rádi pomohou.

Najděte vše, co potřebujete

Se svatbou souvisí i nutnost zajištění desítek dalších věcí. Mohou to být šaty, catering, hudba, prsteny a mnoho a mnoho dalšího. I zde je dobré využít online pomocníka v podobě Svatebního katalogu. Proč? Jelikož vám pomůže vybrat toho správného profesionála jak v oboru, tak i v konkrétní geografické oblasti. Příkladem mohou být svatební šaty Praha. Zde je naštěstí řada firem a salonů, u kterých si lze ty pravé nejenom nechat ušít na míru, ale v případě potřeby také půjčit. Totéž platí i o vašem partnerovi nebo družičkách.

A co doporučujeme my? Nezapomenout na včasnou rezervaci! Čím dříve začnete šaty vybírat, tím snadněji se dostanete k těm nejlepším modelům.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!