Pohovka, ze které se vám nebude chtít vstávat

Pokud mezi vaše novoroční předsevzetí patří i zútulnění vašeho bydlení, rozhodně byste neměli přehlédnout sortiment českého výrobce Ustohal, který se výrobou nábytku zabývá již od roku 1990. Mezi hlavní přednosti nábytku, který se momentálně prodává ve více než 120ti prodejnách v České republice i na Slovensku, patří nejen nadčasový design, ale i zdravotně nezávadné materiály a pečlivá kvalita zpracování. My jsme se zaměřili na nejpodstatnější část sortimentu – pohovky a postele s úložným prostorem. Nejenže skvěle vypadají, ale zároveň vám doma ušetří spoustu místa.

Ustohal samozřejmě vyrábí také postele na podstavcích, které sice působí poněkud luxusnějším dojem, nicméně takovou službu, jako dvou a jednolůžkové postele s úložným prostorem vám rozhodně neudělají. Do něj můžete naskládat spoustu zbytečností, které sice neplánujete vyhodit, ale momentálně je nevyužíváte a ještě nějaký čas využívat nebudete. A když už nic jiného, jednoduše do něj uložíte peřiny a polštáře a vyhnete se tak každodennímu ustýlání.

Dvoulůžkové i jednolůžkové postele od firmy Ustohal lze zkombinovat s několika typy zdravotních matrací a vy si tak můžete zvolit takovou, na které se vám spí co možná nejpohodlněji. Další předností je i pestrý výběr potahových látek a to od klasických jednobarevných až po méně tradiční vzorované čalounění.

Obyvatelé menších bytů ocení alternativu v podobě rozkládací pohovky. Ta během dne zastane funkci sedací soupravy a navečer se jednoduše rozloží na plnohodnotné lože. Volba matrace a čalounění je opět otázkou vašich priorit a požadavků. Vzhledem k obrovskému množství variant si však vybere téměř každý.

Rozkládací pohovky a postele ovšem představují jen část sortimentu. Ten mimo jiné zahrnuje také sedací soupravy, křesla a doplňky. Nábytek si můžete prohlédnout ve firemní prodejně v Brně (Horova ul. 65) nebo online na webu nabytekustohal.cz, kde si ho lze i objednat. Skvělý poměr kvality a ceny dělá z českých výrobků perfektní volbu pro všechny, kteří hledají elegantní a praktický nábytek, který jim neudělá ostudu před žádnou návštěvou.

Publikováno: 03. 01. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: jednolůžkové postele | nábytek | nábytek brno | nábytek ustohal | rozkládací pohovky