Pinkstore.cz: Tak trochu jiný e-shop se šperky a doplňky

Přirozené kráse se musí sem tam pomoct. Jednou stylovým outfitem, podruhé vhodným líčením. Výsledek však nebude nikdy dokonalý, pokud zanedbáte doplňky – a my se zaměříme na šperky, které jsou od nepaměti nedílnou součástí lidské kultury. A zatímco v prvopočátcích našeho bytí sloužily především k rituálním účelům, postupem času zastaly ryze estetickou funkci. Ale proč to rozmazávat, nejste přece na hodině dějepisu. Podívejte se s námi do internetového obchodu Pinkstore.cz, který si naše redakce zamilovala. Proč nakupovat právě zde?

Zlato, stříbro, chirurgická ocel a další kovy

Jaký jste barevný typ? Na tom nezáleží – na www.pinkstore.cz si totiž vybere opravdu každý. Nabídka je vskutku bohatá a její nedílnou součást tvoří populární šperky s komponenty Swarovski. Potrpíte-li si na blyštivé ozdoby, potěší vás, že dostanete možnost naplnit šperkovnici k prasknutí – prodejce nabízí prsteny, náramky, náhrdelníky, řetízky, přívěsky, hodinky i celé soupravy šperků. A jak napovídá sám název e-shopu – na své si přijdou i extravagantní zákazníci. Seženete zde šperky se vskutku osobitým designem.

Kůže a silikon jsou trendy

Pokud vás příliš neoslovují klasické materiály, oceníte přítomnost kožených a silikonových ozdob. Současné trendy přejí koženým a gumovým náramkům, ale za zmínku stojí také ručně vyráběné fimo náušnice a další produkty z fima. Proč nevybočit z řady a neoslnit okolí módními doplňky, které nenosí „každý druhý“?

Pinkstore má i jiné trumfy

Originální šperky sice tvoří podstatnou část sortimentu, nicméně vaší pozornosti by neměly uniknout ani další oděvní doplňky v podobě šátků, šál, opasků, čepic, rukavic a jiných kousků – opět se můžete spolehnout na netradiční designové pojetí, které vás dostane do středu pozornosti, kamkoliv se hnete. Pinkstore je zkrátka e-shop, ve kterém vás bude nakupování bavit pravidelně... Prodejce je na trhu osm let, zboží má skladem a vy ho budete mít doma obratem. Tak na co ještě čekáte? Vylaďte si svůj šatník na správnou vlnu!

Publikováno: 04. 07. 2015

Kategorie: Móda | Móda

Autor: Adam