Domů » Online služby, které by ve vašich záložkách neměly chybět!
Zajímavé weby a inernet

Online služby, které by ve vašich záložkách neměly chybět!

Internet je fenomén, bez kterého si už pomalu nedokážeme představit život. Využíváme ho ke komunikaci s přáteli, k zábavě, ale také sbírání informací, které jsou většinou zcela zdarma. Ušetříme díky němu spoustu peněz a času, který můžeme zužitkovat mnohem lépe. Třeba brouzdáním po Facebooku 🙂 Ale teď vážně – i zkušení uživatelé občas přehlédnou šikovnou službu, kterou stojí za to přidat do záložek a právě na několik takových jsme se vás rozhodli upozornit. Dost možná jste o jejich existenci neměli ani tušení…

Zlaté stránky můžete vyhodit, najdete je i na internetu!

Éra pevných linek je sice nějaký ten pátek za námi, ale přesto nám doma zůstal její pozůstatek – telefonní seznam Zlaté stránky. Ani ty už ovšem potřebovat nebudete. Tedy ne, že by pevné linky zcela vymizely, stále jich je v provozu víc než dost. Telefonní čísla však najdete také na internetu. Jak je vyhledat, se dozvíte na informačním portálu www.seznam-telefonni.cz.

Sháníte informace o parcele? Na katastr nemusíte!

Poohlížíte se po novém bydlení nebo jen zahrádkou, na které budete trávit pohodové víkendy? Potřebujete-li si prohlédnout katastrální mapy, nebudete proto muset vážit cestu na katastrální úřad. Všechny jsou k dispozici také na internetu a to včetně informací o jejich majitelích. Jistě, nahlížení do katastru nemovitostí sice není činnost, kterou bychom dělali každý den, ale když na to přijde, oceníme zmíněnou službu o to víc.

Pro některé z nás je hledání informací v katastru každodenním chlebem – realitní makléři a kanceláře by jinak byly nuceny žádat o údaje jednotlivě, což by je stálo mnohem více úsilí a času. O tom, jak katastr nemovitostí nahlížení využívat, se dozvíte na webových stránkách www.nemovitosti-nahlizeni-katastr.cz nebo www.katastralni-mapy-parcel.cz.

Znáte podobné služby? Napište nám o nich do komentářů!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!