Domů » Buďte konečně fit! Víme, jak na to i bez diety a dřiny v posilovně…
Hubnutí a diety

Buďte konečně fit! Víme, jak na to i bez diety a dřiny v posilovně…

Léto a plavková sezóna jsou ještě daleko, ale čas uteče jako voda. A jestlipak už máte dole špíčky, kvůli kterých se bráníte návštěvám plováren se svými štíhlejšími kamarádkami? Pokud stále zápasíte s nadváhou a nemůžete se jí zbavit, vyzkoušejte inovativní službu Get Fit Online. Zhubnete i bez nezdravé diety a dostanete se do formy, aniž byste musela potit krev v posilovně!

„Zaručených“ návodů na hubnutí je na internetu nespočet, ale většinou jde o nezdravé diety s jojo efektem a cvičební programy, které nemůže člověk s průměrnou fyzickou kondicí zvládnout. V tomto směru je služba Get Fit Online úplně jiná, protože staví na kombinaci vyváženého jídelníčku na hubnutí a fitness cviků.

Get Fit Online je ideální řešení pro každého, kdo dlouhodobě bojuje s nadbytečnými kilogramy a chce se dostat do skvělé kondice i bez nutnosti hladovění a pravidelné dřiny v posilovně. Koncept sestavili výživoví poradci a fitness trenéři s mnohaletými zkušenostmi a prokazatelnými výsledky.

Jistě vás napadlo, jak mohou programy Get Fit Online fungovat u každého bez ohledu na očekávaný váhový úbytek a počáteční kondici. Odpověď zní – díky individuálnímu jídelníčku, který obdržíte po vyplnění dotazníku. Zdravé hubnutí vás bude bavit mnohem více než striktní diety, po kterých obvykle následuje jojo efekt. Každých 5 dní dostanete seznam potravin a alternativ pro ty, které vám z nějakého důvodu nevyhovují.

Momentálně si lze vybrat mezi dvěma programy („chci zhubnout“ a „chci být fit“), které jsou k dispozici ve třech režimech – na 30, 60 a 90 dní. A máte-li o kvalitě programů pochybnosti, vyzkoušejte třídenní program zdarma a udělejte si o úrovni služby vlastní názor. Což je fér, ne?

Klíčem k vytoužené postavě není krátkodobé úsilí, ale zdravý životní styl. A právě na ten vás programy Get Fit Online nasměrují. Více se dozvíte na getfitonline.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!