Levná dovolená u moře: Egypt vyhrává na celé čáře

Léto se blíží mílovými kroky a i vy již máte jistě sbaleno to nejnutnější – plavky, opalovací krém a kvalitní čtivo. Anebo snad stále nemáte jasno v tom, na které pláži letos zakotvíte? Jistě, peníze hrají roli a rozpočet vám možná neumožňuje cestovat bůh ví kam. Ale to neznamená, že si za „pár korun“ nemůžete užít spoustu muziky. Příkladem budiž lákavé nabídky Egypt last minute, které jsou rok od roku stále dostupnější. Řekněte sama – je necelých 11 tisíc korun za osmidenní pobyt s polopenzí ve čtyřhvězdičkovém hotelu v Hurghadě příliš?

Co se dá dělat v Egyptě? Je toho víc než dost!

Otázkou je, proč vyrazit na dovolenou právě do Egypta... Co třeba za kvůli pestré směsicí čarokrásných přímořských scenérií, starobylé kultuře a modernímu zázemí luxusních hotelových komplexů? Dovolená v Egyptě může mít takřka libovolný charakter. Můžete se celé dny slunit a kochat se pohledem na táhlé písčité pláže, oddávat se šnorchlování nebo různým vodním sportům a ve zbylém čase obdivovat zachovalé památky... Snad žádná žena si neodpustí ani návštěvu orientálních bazarů, kde se dá sehnat opravdu vše. Smlouvání je samozřejmostí :-)

V čele last minute je Hurghada

Mezi nejoblíbenější egyptské lokality patří Marsa Alam, Sharm el Sheikh a Hurghada. Poslední zmíněné turistické centrum sice vyrostlo teprve „nedávno“ (boom turismu začal v 90. letech), ale paradoxně je nejnavštěvovanější. Hurghada last minute je ideální pro rodiny s dětmi, které touží po poklidné dovolené, jakožto i pro aktivní jedince prahnoucí po zábavě a vzrušení. Desítky luxusních hotelů, dokonalé podmínky pro vodní sporty a blízkost Káhiry a Luxoru – to jsou hlavní důvody, proč se poohlédnout po levném zájezdu do Hurghady. Tip na závěr: Chcete-li se přesvědčit o tom, že ceny last minute jsou proklatě nízko, nezapomeňte se podívat na www.cestolino.cz.

Publikováno: 22. 04. 2015

Kategorie: Cestování a dovolená

Autor: Adam

Tagy: last minute hurghada | levná dovolená u moře egypt