Léto je téměř tady. Cítíte se nesvá?

Vzpomínáte si ještě na předsevzetí, která jste si dávaly těsně před koncem minulého roku? Pravidelné cvičení, žádná tučná jídla a zdravý životní styl? Vánoce jsou svátky obezity a jen málokterá z nás je přežila bez toho, aniž by nabrala několik kilogramů. Cukroví, vánočka a obrovské porce bramborového salátu – všechny tyto laskominy se zkrátka na našich vysportovaných postavách musely projevit. Pokud jste vánoční svátky prožily v podobném stylu a neudělaly nic proto, aby se váha vrátila do normálu, pravděpodobně nyní řešíte, jak zakrýt problematické partie. Což o to, existuje mnoho způsobů, jak zamaskovat kila navíc, ale jak toho docílit na veřejném koupališti či na pláži? Nechcete-li strávit léto ve stínu slunečníku a zároveň se stydíte za svou postavu, určitě se vám bude hodit několik tipů, jak šikovně schovat bříško.

Jednodílné plavky? Proč ne!

Léto se nezadržitelně blíží a mnoho času na posilovnu a další formy hubnutí už nezbývá. Chystáte-li se na dovolenou a nedokážete si ji představit bez opalování, poohlédněte se po plavkách, které vám pomohou skrýt všechny „nedostatky“. Jednodílné plavky jsou opět v módě a rozhodně si s nimi ostudu neutrhnete. Zvolíte-li vhodnou barevnou kombinaci, budete mít rázem o několik kilogramů méně. Neméně populární jsou i tankiny, které si oblíbily novopečené maminky. Po porodu se kila shazují velmi těžce a plavky, které zakryjí to, co nemá být vidět, se tak budou velmi hodit. Připadají-li vám jednodílné plavky antisexy, nenechte se mýlit. Vzpomeňte si na známé pořekadlo, že muže zajímají ženy, které mají svá tajemství. Proto se nesmíte divit, když si bude svalovec na lehátku všímat vás a ne blondýny v bikinách.

Doplňte si šatník na léto

Pokud váš šatník zeje prázdnotou, koukněte se na blancheporte.cz. Dámská móda lze nakoupit z pohodlí domova, aniž byste musely trávit hodiny v nákupním centru. Oblíbený prodejce nabízí široký sortiment oblečení, které vás udělá ještě krásnější. Trvale nízké ceny a moderní střihy jsou pro většinu z nás dostatečným lákadlem. Navíc se můžete spolehnout na rychlé dodací lhůty a bezproblémovou výměnu zboží či reklamaci.

Publikováno: 19. 06. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: blancheporte.cz | jednodílné plavky | plavky | plavky 2012 | tankiny