Kurz lezení pro začátečníky - skvělý dárek pro vás a vašeho partnera

Blíží se Vánoce a pokud jste ještě nenakoupila všechny dárky, možná by vám přišla vhod trocha inspirace. Nebudeme chodit kolem horké kaše a rovnou vám nabídneme pořádnou porci adrenalinu. Napadlo vás někdy, že se zařadíte po bok zkušených horolezců a vylezete až na vrcholek některého z impozantních skalních masivů? A co váš partner? Miluje nevšední zážitky a rád by je sdílel s vámi? V tom případě je vánoční akce známé horolezecké školy RockJoy určena právě pro vás. Ale vše pěkně popořádku... Horolezectví je populární aktivita, které propadá stále více lidí. Samozřejmě ale nemůžete vyrazit na skály jen tak, bez předchozích zkušeností. Naštěstí jsou tu profesionálové z horolezecké školy RockJoy, kteří vás naučí všemu, co byste měli o lezení vědět. RockJoy založil v roce 2008 Jan Horák, horolezec tělem i duší, jehož filosofií je bezpečnost a individuální přístup. Pro amatéry, kteří nemají s lezením žádné zkušenosti, ale i pro mírně pokročilé, jsou určeny kurzy lezení pro začátečníky. Probíhají na umělé stěně individuálně nebo malých skupinkách (max. 4 účastníci) a naučíte se základní techniky lezení a jištění. Veškeré vybavení je v ceně, vyjma lezeček, které si však můžete půjčit na místě. Po absolvování budete schopná samostatně zdolat umělou stěnu. lezení V úvodu jsme zmínili zajímavou akci. Na kurzy lezení pro začátečníky poskytuje RockJoy 50% slevu, a to až do 20.12.2014. Konečná cena kurzu je 995 Kč namísto původních 1 990 Kč. Udělejte radost sobě i svému partnerovi a překvapte ho pod stromečkem dárkem, na který jen tak nezapomene. Ukažte mu, že víte, co je to zábava, a že se nebojíte výzev. Uvidíte, že zase o něco stoupnete v jeho očích.

Pokud vás lezení „chytne“, budete se moct přihlásit i na další kurzy, například na kurz lezení po pískovcových skalách, kurz sportovního lezení nebo třeba kurz pohybu po ledovci. Zároveň můžete vyrazit na několikadenní výlety, v rámci kterých pokoříte Gross Glockner, Hoher Dachstein či Wildspitze.

Tip na závěr: Horolezecká škola RockJoy provozuje i e-shop. Seženete zde perfektní horolezecké vybavení od A do Z za super ceny!

kurzy lezení

Publikováno: 12. 12. 2014

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: horolezecká škola rockjoy | kurzy lezení pro začátečníky