Krásná vůně za pár korun? Proč ne!

Není to tak dávno, co se prodal nejdražší parfém na světě, DKNY Golden Delicious, o který se postaral známý klenotník Martin Katz. Speciální edice, která se vyrobila pouze v nákladu jediného kusu, se pyšnila unikátním flakonem z 14karátového žlutého a bílého zlata, kterou doplnil bezpočet drahých kamenů stylizovaných do panoráma newyorských mrakodrapů. Jenomže kdo z nás si může dovolit utrácet miliony nebo stovky tisíc za parfém? Vždyť spousta žen si nemůže dovolit ani exkluzivní produkty z dílen Dior, Chanel nebo Armani, které jsou mnohonásobně levnější než zmíněný klenot od DKNY.

Poohlédněte se po méně nápadných značkách

Drahé parfémy světoznámých značek jsou nepochybně velmi kvalitní, což ovšem neznamená, že neexistuje alternativa v nižší cenové relaci. Zkrátka a jednoduše, krásně vonět lze i s mnohem levnějším parfémem, což ocení především mladé dámy. Chcete-li krásně vonět i bez toho, aniž byste museli za parfém utrácet tisíce, zaměřte se na méně známé značky. Velmi zajímavé vůně najdete u výrobců jako jsou Mexx, Masaki Matsushima, nebo Elizabeth Arden. Levné parfémy, respektive parfémové vody sice nevydrží vonět tak dlouho jako regulerní parfémy, ale za to mnohem déle a intenzivněji než toaletní vody . Obsah vonných složek se pohybuje mezi 8 – 15 %, zatímco u toaletních vod mezi 4 – 8 %. Věřte, že rozdíl poznáte na první nádech :-)

Levné může být ještě levnější

Širokou nabídku levných parfémů najdete i u oblíbeného prodejce parfums.cz. Výhodou je detailní popis nabízených vůní, který vám usnadní rozhodování. Doporučujeme sledovat týdenní akce, díky kterým můžete za už tak cenově dostupné parfémové vody ušetřit ještě výrazněji. Nabídka zvýhodněného zboží se průběžně mění a pokud se v ní objeví váš favorit, raději s nákupem nemeškejte.