Domů » Jste v odšťavňování začátečníci? Tyto 3 recepty se vám budou hodit!
Jídlo a pití

Jste v odšťavňování začátečníci? Tyto 3 recepty se vám budou hodit!

Letní složení jídelníčku bývá zejména u žen odlehčenější a zahrnuje mnohem více zeleniny a ovoce, než je tomu v zimě. Jednak v teple nemíváme takový pocit hladu, jak tomu bývá v ponurých, chladných a deštivých dnech a také si více hlídáme jídelníček kvůli pěkné siluetě. Pokud byste i vy rádi dali svému tělu trochu lehčí stravu a více vitaminů, přidejte do svého jídelníčku vitaminovou bombu ve formě čistých ovocných šťáv, které udělají vašemu tělu dobře. Se kterými šťávami je vhodné začít?

Zelená šťáva

Ingredience:

3 velké řapíky celeru, svazek čerstvého špenátu, 5 listů salátu, hrnek růžiček brokolice, 1 citron, 2 hrušky

Jednodruhové šťávy

Ingredience (vždy 1 druh):

mrkev, pomeranč, jablko, hrušky, mandarinka, ananas, okurka, řapíkatý celer

Ovocno-zeleninový supermix

Ingredience:

2 červené řepy, 7 velkých mrkví, 3 střední řapíky celeru, 1 citron, 1 hruška, 1 jablko

Na přípravu odšťavněných šťáv si pořiďte jeden kvalitní odšťavňovač, který je odolný a vydrží vám několik let. Vhodný je například odšťavňovač Orava OS-111, který má vysoce výkonný motor 1 000 W s tichým provozem a extra velkým plnícím otvorem. Díky tomu nebudete muset ovoce před mixováním krájet, ale odšťavňovat jej v celých kusech. Díky nastavení 5 rychlostí, elektronickém LCD ovladači a snadnému čištění bude užívání odšťavňovače Orava OS-111 velmi snadné. Odšťavňovač disponuje také automatickou tepelnou ochranou pro bezpečný provoz, kvalitním sítkem z nerezové oceli, objemem nádoby na šťávu 1 litr a nádobou na odpad s objemem 2 litry. Maximální otáčky odšťavňovače Orava OS-111 stoupají až na 12 000 za minutu.

Rádi byste měli právě tento odšťavňovač doma? Pak může být váš na www.orava.cz za 3 699 Kč. Můžete s ním doma kouzlit chutné a zdravé dobroty dle libosti. Jakmile tohoto pomocníka jednou vpustíte do své kuchyně, už nikdy se ho nebudete chtít vzdát, nehledě na aktuální roční období. Uvidíte.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!