Domů » Jak vyřešit nedostatek peněz před výplatou?
Finance

Jak vyřešit nedostatek peněz před výplatou?

Lidové moudro praví, že se čas táhne jako týden před výplatou. Pravdou je, že má své opodstatnění. Podle statistik má čas od času problém s rozpočtem drtivá většina Čechů. Pokud jste se do prekérní finanční situace dostala i vy, nepropadejte panice. Prozradíme vám, jak z deficitu elegantně vybruslit a překlenout několik dní či týdnů, než na vašem bankovní účtu přistanou těžce vydělané peníze.

Pomůže kontokorent, kreditka i vhodně zvolená půjčka před výplatou

Nejlepší dluh je žádný dluh, a proto se zamyslete nad tím, jestli nemáte ve svém okolí někoho, kdo by vám mohl půjčit pár set až tisíc korun bez nároku na úroky. Pokud nikoho takového neznáte, případně si nechcete dělat ostudu, zvažte přečerpání vašeho běžného účtu nebo výběr z kreditní karty. Problém může nastat v momentě, kdy zjistíte, že vyřízení kontokorentu či kreditní karty zabere příliš mnoho času, případně není možné kvůli nízké bonity. Naštěstí zbývá ještě jedno řešení výhodná a velmi rychlá nebankovní půjčka před výplatou.

Nebankovní půjčky jsou kvalitní, ale musíte vybírat obezřetně

Na nebankovní půjčky před výplatou narazíte na každém internetovém rohu. Poskytovatelů tzv. mikropůjček je velmi mnoho, a proto se vyplatí věnovat velkou pozornost výběru kvalitního produktu. Předtím, než o půjčku zažádáte, si důkladně přečtěte smluvní podmínky a zkonzultujte nejasnosti s někým, kdo se v dané problematice vyzná.

Jak vypadá kvalitní půjčka před výplatou

K nejlepším půjčkám patří finpůjčka24.cz, kterou poskytuje JK Financial s.r.o. Výše půjčky před výplatou se pohybuje od 1 000 Kč od 15 000 Kč se volitelnou splatností na dobu od 7 do 35 dní. K největším výhodám patří rychlé vyřízení online bez nutnosti osobní schůzky a skutečnost, že poskytovatel nevyžaduje potvrzení o výši příjmu. Bližší informace najdete na www.finpujcka24.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!