Hledáte odborníka, který vám pomůže s topením?

Ne, že bychom chtěli znevažovat důležitost zedníků, tesařů, klempířů a jiných řemeslníků – ti nám mnohdy doslova zachrání krk, ale stejně tak se čas od času neobejdeme ani bez šikovného topenáře. Vzhledem k rostoucí ceně fosilních paliv je problematika ekonomického provozu domácnosti na prvním místě a je to právě technologie vytápění, která má společně s izolací největší vliv na komfort bydlení a samozřejmě i návratnost vynaložených prostředků. Legislativa stavebních zákonů a norem je navíc stále složitější a komplikovanější a bez příslušného vybavení si nové topení nenamontujeme ani neopravíme. A právě tehdy se nám hodí topenáři. Pokud jste v minulosti narazili na samé fušery, pravděpodobně by se vám hodil kontakt na někoho, kdo své práci skutečně rozumí a navíc ji odvádí za přijatelnou cenu.

Povolejte do zbraně profesionály

Nechcete-li, aby i rutinní topenářská práce skončila katastrofou, obraťte se na topenáře, které sdružuje nadnárodní řemeslnický cech EKOMPLEX. Do spotřebitelského systému se totiž dostanou pouze skuteční odborníci, kteří splňují ta nejnáročnější kritéria. Disponují pokročilými technologiemi, materiály a stroji, které jim umožňují vykonávat práci kvalitněji a mnohem rychleji než nedostatečně vybaveným amatérům bez odborných znalostí a zkušeností. Na provedenou práci a nainstalované topné systémy navíc poskytují záruky a splňují technické i právní předpoklady pro budoucí revize, ale i pojistné plnění při případné havárii.

Kompletní informace o veškerých poskytovaných pracích najdete na webových stránkách topeni-topenari.eu, případně na webu, který se váže přímo k vašemu regionu. Poptávka služeb je velmi jednoduchá a nezáleží na tom, zda hledáte topenářství České Budějovice, nebo to k vám domů mají blíže topenáři Plzeň. Stačí vyplnit krátký dotazník a obratem se vám ozve kompetentní pracovník, který s vámi domluví termín návštěvy odborného topenáře. Ten vás ve sjednaném termínu navštíví, provede změření a vypracuje nezávaznou cenovou kalkulaci. Rozhodnutí bude na vás.

Publikováno: 10. 03. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: ekomplex | topenáři