Domů » Jak na záněty pochvy, vaginální mykózu a další onemocnění intimních partií?
Zdraví

Jak na záněty pochvy, vaginální mykózu a další onemocnění intimních partií?

Gynekologická onemocnění sice nepatří mezi populární konverzační témata, ale čas od času si některým z nich projde téměř každá žena. Projevují se nepříjemným svěděním, ještě nepříjemnějším pálením či výtokem. Drtivá většina vaginálních onemocnění spočívá v narušení rovnováhy poševního prostředí, které se za normálních podmínek dokáže s cizorodými organismy vypořádat – ať už je onemocnění virového či bakteriálního původu.

Ke změně poševního prostředí může dojít hned z několika důvodů. Příčiny mají vnější i vnitřní charakter a v praxi jde o onemocnění jako cukrovka, porucha celkové obranyschopnosti, hormonální substituce v těhotenství, či dlouhodobý stres. Za zmínku stojí také zapaření genitálu kvůli nevhodně zvolenému prádlu nebo zanedbání hygieny. Ve finále se organismus nedokáže bakteriím a virům efektivně bránit. Naštěstí existuje způsob, jak v poševním prostředí nastolit optimální podmínky. V lékárnách jsou volně prodejné přípravky, které slouží jako prevence i medikament v případě projevů vaginální mykózy, bradavic a zánětů. Zaměřili jsme se na Nagyn a Vagilact.

Nagyn

Nagyn je patentovaný zdravotnický prostředek s obsahem stříbra, oxidu titaničitého, kyseliny hyaluronové a Aloe Vera. Toto složení je unikátní a žádný jiný vaginální přípravek takové nemá a to zejména díky iontům stříbra. Používá se především v rámci podpory léčby mykóz, zánětů, bakteriálních a virových vaginálních infekcí a pooperačních problémů.

nagyn

Vagilact

Přípravek Vagilact slouží k udržení rovnováhy přirozené vaginální mikroflóry a zabraňuje pocitům dyskomfortu v intimních partiích. Obsahuje sójové isoflavonoidy (snižují nežádoucí projevy menopauzy), kyselinu mléčnou a Lactobacillus Acidophilus. Trápí-li vás nepříjemné pocity v oblasti pochvy (sucho, pálení, svědění…), Vagilact vám zaručeně pomůže. Doporučuje se také jako podpora pro navrácení přirozené mikroflóry po užívání antibiotik.

vagilact

Další informace o přípravcích Nagyn a Vagilact najdete na www.nagyn.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!