Designové lampy do moderních domovů: minimalistické, extravagantní i hravé

Moderně zařízené domovy se neobejdou bez stylového osvětlení. Zejména v aktuálním období, kdy se dny stále krátí, je světlo tím, co z našich domovů vytváří bezpečné a světlé přístavy plné naděje. Udělejte si radost a rozmazlete se stylovou lampou, která ozvláštní vzhled vašeho domova. To, jakou lampu si vyberete, záleží na vás.

Stylové lampy se hodí do každého domova

Designové lampy se vyrábí v minimalistických i extravagantních provedeních, takže si mezi nimi vybere každý. Než se ovšem do jejich výběru naplno ponoříte, zamyslete se nad tím, zda toužíte po lampě stojací, stolní či závěsné.

Intimní či výrazné? Které z nich preferujete?

Dalším kritériem při výběru lampy do interiéru je také to, zda si přejete, aby bylo osvětlení intimní či výrazné. Výběr lampy přizpůsobte tomu, k jakým činnostem je budete využívat. Ke sledování televize a ke společenské konverzaci s přáteli vám dokonale poslouží intimní osvětlení v podobě moderní lampy doplněné o světelné LED řetězy. Potřebujete-li výraznější osvětlení, například ke čtení či hraní společenských her, sáhněte po stojací lampě, kterou doplňte vhodným stropním světlem.

Hravé a barevné lampy HOOPS od české návrhářky

Unikátním typem designového osvětlení jsou lampy HOOPS. Pod jejich vzhledem je podepsaná návrhářka Veronika Janda Šindelářová. Lampy z kolekce HOOPS jsou originální, protože vás zaujmou již na první pohled, a to dokonce i když nejsou rozsvícené. Proč? Jsou hravé, veselé, barevné a zcela jedinečné. V nabídce je několik druhů barevných skel, povrchových úprav i velikostí. Zaručujeme vám, že jakmile si jednu lampu HOOPS pořídíte, rozhodně nebude poslední. Rozsviťte své domovy s pomocí designových lamp. Díky nim si budete užívat pocitu bezpečí a navodíte tím pozitivní náladu sobě i dalším členům své rodiny.

Publikováno: 30. 09. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam