Dejte mu najevo, že už opravdu chcete svatbu!

Už jste s přítelem dlouhou dobu, plánujete spolu celý život, ale on se pořád nějak nemá k žádosti o ruku? Dejte mu (ne)nápadně najevo! Protože jsou muži občas trochu nechápaví, rozhodně se nesnažte být nenápadná. Snad mu to dojde a konečně se začne činit.

Zmiňujte se o svatbách a manželstvích

Začněte nenápadně, postupně se dostávejte k tématu vaší vlastní svatby a vašeho manželství. Mluvte o svatbách vašich kamarádek, zmiňte, kde byly na svatební cestě nebo za jakých okolností je partner požádal o ruku. Když se bude svatební tematika objevovat dost často, není možné, aby mu nedošlo, že toužíte také po své svatbě. Během rozhovorů sledujte jeho reakce. Podle nich si můžete udělat obrázek o tom, jestli smýšlí podobně jako vy, nebo si na svatbu ještě pěkně dlouho počkáte.

Mluvte o špercích a o tom, jaký prsten byste (ne)chtěla

Muži se ve špercích příliš nevyznají. I to je možná důvod, proč jste se ještě stále nedočkala žádosti o ruku. Mluvte o tom, jaké se vám líbí náušnice, jaký byste si přála náhrdelník a sem tam zmiňte i to, že se vám líbí zásnubní prsteny s briliantem. Vyjádřete názor na prstýnek, který dostala vaše kamarádka – pozitivní i negativní. Příteli to vyšle signál, že pravděpodobně prahnete po zásnubách, a navíc mu i trochu usnadníte náročný výběr v klenotnictví.

Náznaky, kam se podíváš

Psali ve vašem oblíbeném časopise něco o svatbě? Nechte ho na příslušné straně ledabyle otevřený, aby neunikl přítelově očím. Nebo nechejte na počítači otevřený e-shop se šperky. Prohlížejte si třeba přívěsky nebo diamantové náramky. Až k počítači sedne partner, možná mu neunikne odkaz na zásnubní prsteny a v hlavě se mu zrodí skvělý nápad. Držíme vám palce, aby to přítel pochopil a konečně vám položil tu životně důležitou otázku.

Publikováno: 09. 11. 2019

Kategorie: Móda

Autor: Adam