Nalaďte si své oblíbené rádio nebo televizní stanici online!

Chystáte se na dovolenou nebo delší pobyt v zahraničí a nechcete si odpírat své oblíbené pořady v rádiu a v televizi? Nemusíte, díky internetu si je můžete pustit kdekoliv a kdykoliv. A my vám prozradíme, kde je hledat! Internet je vskutku báječný vynález a možnosti jeho využití jsou takřka nekonečné. Rádio a TV online patří mezi další populární služby, které můžeme využívat zcela zdarma a to bez nutnosti instalace seciálního software. Celá řada rádiových a televizních stanic umožňuje sledování pořadů přímo na jejich oficiálních stránkách a nechybí ani archivy se starším vysíláním.

Vyberte si z katalogu všech dostupných online rádií

Rádio online vám zpříjemní surfování a umožní poslech oblíbených písniček i přesto, že zrovna nemáte po ruce klasický radiopřijímač. Seznam všech českých, ale také mnoha zahraničních stanic přitom najdete na jednom místě – v katalogu www.radia-online.eu. Na webu nechybí ani několik praktických rad ohledně nastavení kvality poslechu. To pro případ pomalejšího připojení, kvůli kterého se může zvuk „sekat“.

Sledujte své oblíbené televizní pořady online

Zmínili jsme, že obdobně můžete sledovat i některé televizní kanály. Není jich sice tolik jako rádiových stanic, ale i tak mezi nimi najdete všechny kanály od České televize (včetně ČT24 živě a ČT Sport), ÓČKO a několika dalších českých a zahraničních stanic (slovenská JOJ, STV 1 a 2, britská BBC apod.). Seznam všech televizí, které vysílají i online najdete v katalogu www.tv-online.tv-on-line.cz. Foto: sxc.hu