Co je to tantra masáž a jak probíhá?

Filosofie tantry je v posledních letech takříkajíc v kurzu a zdá se, že intenzivní prožitky spojené s tantrickou masáží začínají objevovat i Češi. O této netradiční formě masáže jste již zřejmě slyšela i vy, ale možná si nedokážete představit, co vás v masážním studiu čeká. V žádném případě nejde o obyčejnou erotickou masáž, se kterou je umění tantry běžně zaměňováno. Jde o mnohem hlubší zážitek, díky kterému v sobě objevíte skrytou sexualitu... Tantrická masáž je naprosto unikátní záležitost a nejde přirovnat k žádné jiné masáži. Snoubí tělesnou smyslnost a duševno. Dává nám možnost jak překročit hranice nepoznaných rozkoší a uvolnit se jako nikdy předtím. Vše závisí na tom, zda bude dávající (masér) pro přijímajícího dobrým průvodcem a vloží do něj veškerou svou energii. Pro dobrého maséra je proces tantrické masáže velmi vyčerpávající a musí disponovat znalostmi o práci s energií. Pokud se mu to povede, klient odejde plný síly, inspirace a pozitivních pocitů.

Jak může vypadat tantrická masáž?

Dávající většinou provádí masáž na futonu a to při svitu svíček a za zvuku specifické orientální hudby. Prostředí by mělo být harmonické, klidné a nikdo by neměl účastníky rušit. Co se týče samotných technik, dávající provádí masáž velmi jemnými doteky, které však mohou nabývat na dynamice. Nedílnou součástí tantry bývá omývání a masáž horkými ručníčky, masáž lávovými kameny a používání vůní a přírodních olejů. Tip: Doporučujeme tantrické masáže Praha ve studiu Patricia! Tantrická masáž se týká celého těla a to od hlavy až k patě. A ano, intimním partiím (v tantře se nazývají joni a lingam) se dávající nevyhýbá. Tantra může, ale nemusí skončit orgasmem – jde o zcela přirozený jev, za který se nikdo nemusí stydět. Vše ale probíhá v rámci předem stanovených hranic a přijímající zůstává pasivní. K sexuálnímu styku nebo opětování doteků nedochází.

Pozitivní účinky tantrické masáže

Tantra masáže navozují příjemné pocity, ale tím jejich přínos teprve začíná. V případě partnerských tantra masáží dochází ke sdílení intimity a k budování intenzivnějšího vztahu. Mužům tantra pomáhá k odstranění problémů s erekcí, předčasnou ejakulací a ženám zase od bolesti při sexuálním styku. Zavítáte-li na tantrickou masáž i vy, můžete se spolehnout na nekonečný příval pozitivní energie, okamžité uvolnění a vymizení stresového vypětí. Nejvyšší čas tantru vyzkoušet, nebo ne?

Publikováno: 22. 07. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: co je to tantra | jak probíhá tantra masáž | tantra praha