Domů » Vybíráte kočárek? Váš partner si „užije“…
Děti

Vybíráte kočárek? Váš partner si „užije“…

Vzpomínáte si na to, jak váš partner vybíral nový automobil? Pravděpodobně tím trávil většinu volného času a neustále se vás ptal na váš názor. Něčím podobným si však bude muset projít i on a to hned poté, co se dozví, že bude za pár měsíců tatínkem. Výběr kočárku má totiž s výběrem auta leccos společného a jediný rozdíl spočívá v to, že verdikt vysloví žena. Výrobci kočárků to ovšem nemají ani zdaleka tak jednoduché jako automobilky. Zatímco muži se spokojí s vynikajícími jízdními vlastnostmi, dámy se nespokojí s ničím, co není dokonalé ve všech ohledech. Moderní kočárek musí nejen dobře vypadat, jednoduše se skládat, ale zároveň být prostorný (ale ne tak, aby se nevešel do výtahu), skvěle se ovládat a disponovat spoustou nadstandardních funkcí.

Chytré těhulky nakupují v Baby Parku

Pro ženy jsou kočárky opravdu důležité. Dokonce důležitější než dětská výbavička, kterou vybírají stejně pečlivě jako vozítko pro děti. Pokud se v současné době poohlížíte po vhodném kočárku i vy, neměla byste přehlédnout místo, kde se to kvalitními kočárky jen hemží. Na mysli máme populární internetový obchod babypark.cz, ve kterém najdete i nedostatkové zboží značky a Bugaboo. Nechybí neméně populární kočárky Quinny, Maclaren, Teutonia či Stokke a celá řada dalších oblíbených vozítek. Ke kočárkům je k mání i příslušenství v podobě fusaků, pláštěnek, držáků na pití nebo hlubokých lůžek.

Kočárky si můžete prohlédnout i naživo v některé ze tří kamenných prodejen, což je podle nás mnohem praktičtější, než vstřebávat informace o kočárcích pouze na internetu. Když už budete nakupovat, neměla byste zapomenout na to, že Baby Park nabízí také krásný dětský nábytek a to opět pouze od prověřených výrobců, jako je Chicco, Nuna nebo Fischer Price.

A proč nakupovat právě v Baby Parku? Protože nabízí pouze kvalitní kočárky, snaží se vyjít vstříc zákazníkům a nedělá drahoty v případě reklamace. Potřebujete snad další důvody? 🙂

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!