Autocentrum Jihlava Auto Máca - nové i ojeté vozy a komplexní servis

Přemýšlíte nad obměnou vozového parku a zaujaly vás nové modely mladoboleslavské automobilky Škoda? Hledáte-li spolehlivého prodejce, který vám nabídne komplexní služby se vším všudy, zamiřte na Vysočinu, kde již od roku 1992 funguje známé autocentrum Auto Máca Jihlava. Autorizovaný prodejce nabízí vozy Škoda, ale také Seat a Fiat a od roku 2012 zajišťuje servis vozů Volkswagen.

V jihlavském autocentru mají nová i ojetá auta

Auto Máca nabízí zbrusu nové „Škodovky“ a to hned všechny současné modely. Prodej nových vozů Škoda zahrnuje modely Citigo, Fabia, Fabia Combi, Rapid, Rapid Spaceback, Octavia, Otavia Combi, Supebrb a Yeti – všechny tyto nové vozy má prodejce skladem a stará se o záruční i pozáruční servis. Stačí si vybrat model, který vyhovuje vašim požadavkům a můžete se vydat na cesty. RapidZákazníci s omezenějším rozpočtem ocení ojetá vozidla, která Auto Máca nabízí v rámci programu Škoda Plus. Přívlastek „ojetina“ je v případě těchto vozítek poněkud zavádějící – ojeté vozy nejsou starší 18 měsíců a na tachometrech nenajdete hodnotu přesahující 30 tis. km. Neméně zajímavé jsou i doplňkové služby v podobě roční kontroly vozidla zdarma, výhodné pojištění a možnost výhodného financování. Rozhodnete-li se pro auto z programu Škoda Plus, získáte čtyřletou záruku přímo do výrobce. Auto Máca se kromě prodeje nových a ojetých vozů zabývá také komisním prodejem.

Servis od A do Z

Zmínili jsme, že Auto Máca provozuje také autoservis a to na Znojemské ulici v Jihlavě (poblíž jihlavské ZOO). Zkušení servismani se vašemu plechovému příteli podívají na útroby, přezují mu obutí a vůbec ho dostanou do perfektní kondice. Samozřejmostí je i zapůjčení náhradního vozidla (značky Škoda, Seat a Fiat) a prodej originálních náhradních dílů pro ty, kteří si svůj vůz opravují svépomocí. Před odjezdem ze servisu neváhejte využít automyčku. Další informace o Auto Máca – Autocentrum Jihlava najdete na www.automaca.cz.

Publikováno: 09. 08. 2014

Kategorie: Pro ženy - řidičky

Autor: Adam

Tagy: auto máca | nové vozy škoda | ojeté vozy škoda plus