Domů » Sídlo firmy v Praze se společností Scott&Weber
Nezařazené

Sídlo firmy v Praze se společností Scott&Weber

Pustili jste se do podnikání, ale do cesty vám skáče celá řada překážek v podobě velmi vysokých výdajů? Vzhledem k tomu, jak je každý začátek podnikání těžký, jistě neopovrhnete možností ušetřit několik desítek tisíc korun za pronájem kanceláře a mzdu kvalifikovaného pracovníka. Zajímá vás jak? Přesuňte sídlo své společnosti na atraktivní adresu v Praze a využijte nabídku virtuální kanceláře od společnosti Scott&Weber. Virtuální kancelář nabízí celou řadu dalších výhod a úspora za pronájem vlastní kanceláře v jiném městě je pouhým začátkem. Pojďme se však na celou problematiku podívat podrobněji.

Co je to virtuální kancelář

Podle zákona musí být sídlo společnosti zapsáno v obchodním rejstříku, ale je jen na vás, kde si ho vyberete. Pakliže nepotřebujete každý den administrativní prostory, je zbytečné platit několik desítek tisíc korun za pronájem kanceláře a další peníze za mzdu zaměstance. Jendoduše si můžete zaplatit sídlo firmy v rámci virtuální kanceláře a budete mít adresu společnosti na atraktivní adrese v hlavním městě. Zaplatíte několik set korun měsíčně a o vyřizování veškeré pošty a telefonních hovorů se vám postará kvalifikovaný praconík. Navíc se vyhnete neustálým kontrolám z venčí, neboť v Praze jsou kontroly vysoce nepravděpodobné.

Skutečně to funguje?

Ptáte se sami sebe, jak je vůbec možné, že něco takového funguje? Ano funguje a dokonce je to stoprocentně legální. Mít sídlo firmy v Praze je mnohem lepší, než si za něj zvolit svůj obývací pokoj. Navíc můžete využívat zasedací místnost, která je velmi vkusně a modern zařízená. Důvěřujte profesionálům ze společnosti Scott&Weber a ušetříte podstatnou část nákladů, které brzdá rozvoj vaší společnossti. V nabídce služeb je také prodej ready made společnosti či tvorba společnosti na míru.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!