Sháníte bydlení v Praze? Malešický háj je tím pravým místem

Současným trendem v oblasti bydlení je pořizování vlastních bytů nebo rodinných domečků. Pokud však chcete bydlet v Praze, není koupě pěkného rodinného domu zrovna reálnou možností. Bublina na trhu s nemovitostmi totiž zbytečně zvyšuje ceny všech bytů, což je pro kupujícího velmi nepříjemné. Naštěstí se v poslední době objevuje trend stavby nových rezidenčních oblastí, z nichž jednou je Malešický háj.

Bydlení v Malešickém háji

Hlavní výhodou Malešického háje je jeho dobrá dopravní dostupnost a přívětivost okolí. Navíc je celý projekt tvořen jako osobitá bytová oblast pro mladé rodiny s dětmi, které nechtějí život trávit uprostřed betonové džungle, ale chtějí se občas podívat do přírody. V pěti bytových domech se bude nacházet celkem 107 bytových jednotek. Malešický háj si zakládá na souladu s přírodou. Nejenom, že jsou nemovitosti stavěny v souladu s okolním ekosystémem, ale je zde kladen důraz na zachování přírody pro budoucí generace.

Kde se Malešický háj nachází?

Nové byty Malešice se nacházejí nedaleko krásného Malešického parku. Díky tomu nebudete mít pocit, že žijete uprostřed velkoměsta, a přesto si budete moci užívat veškerých benefitů městského způsobu života. Jen několik minut chůze od vašeho bytu se totiž nachází dětské hřiště a sportovní centrum, kde se po náročném pracovním dni určitě vyřádíte. Na klidné večerní procházky je pak ideální využít nedaleký Malešický les.

Jaké byty jsou k dispozici?

107 bytových jednotek je sice relativně hodně, ale o nové byty je obrovský zájem. Vybírat můžete prakticky ze všech velikostí bytů – od malých garsoniér o velikosti od 31 m2 až po obrovské střešní penthouse s plochou přes 139 m2. Bydlení v Praze Malešicích je jedinečné i díky tomu, že ke každému zakoupenému bytu dostanete terásku, předzahrádku a samozřejmě sklepní kóji a garážové stání. Už se tedy nemusíte obtěžovat s rezidenčním parkováním na modrých zónách.

Hledáte-li zrovna bydlení v Praze, je oblast Malešického háje tou nejlepší možností. Takto krásné bydlení nedaleko přírody uprostřed hlavního města jen tak nenajdete.

Publikováno: 27. 06. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam