Přijměte pozvánku na 200. Business Brunch a seznamte se s výhodami e-learningu

Proč ztrácet čas cestováním na kurzy a školení, když se lze vzdělávat mnohem efektivněji? Předpokládáme, že jste se již s pojmem „e-learning“ někdy setkala, ale možná jen okrajově. V tom případě je pozvánka na akci Business Brunch adresována právě vám. Významná vzdělávací společnost MotivP pořádá brunche již od roku 2005 a příští setkání bude tak trochu jubilejní. V pořadí již dvoustý Business Brunch se bude zabývat problematikou e-learningu ve světě a dozvíte se na něm spoustu zajímavých informací.

E-learning zažívá boom

Business Brunch s pořadovým číslem 200 vám prozradí odpovědi na nejčastější otázky ohledně e-learningu. Ve Spojených státech se během posledních dvou let investice do virtuální formy výuky zdvojnásobily a to hned z několika důvodů. E-learning je mnohem ekonomičtější než klasická školení a přednášky, ale také efektivnější. Kromě USA se moderní výukový systém prudce rozvinul také ve Vietnamu a Malajsii. Česká republika za zbytkem světa poněkud pokulhává a proč tomu tak je, se dozvíte právě v rámci akce Business Brunch.

Kdo je František Hroník?

Akci bude tradičně moderovat František Hroník, který je jednou z nejvýznamnějších osobností v oblasti psychologie práce. O jeho kvalitách svědčí i nominace manažera roku 2008 a samozřejmě letitá praxe v oboru. Jeho inovativní přístup je prospěšný pro jednotlivce i nadnárodní korporace a vy si z přednášky odnesete spoustu zajímavých informací, které vás přesvědčí o efektivitě e-learningu. Přijeďte se seznámit s nejnovějšími trendy v oblasti virtuálního vzdělávání, nejmodernějšími technologiemi a metodami, jak vyřešit firemní e-learning. Vstup na Business Brunch je, ostatně jako vždy, zcela zdarma a bude se konat v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. Nebudete-li moct dorazit osobně, nevadí. Záznam z akce bude k dispozici ke shlédnutí na webu www.motivp.com.

Publikováno: 06. 07. 2014

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam

Tagy: business brunch | František Hroník | trendy v e-learningu