Domů » Originální interiér snadno, rychle a levně? Vsaďte na dekorativní samolepky na zeď
Bydlení

Originální interiér snadno, rychle a levně? Vsaďte na dekorativní samolepky na zeď

Nuda, stereotyp, fádnost… pokud vás podobné přívlastky napadají v souvislosti s vaší domácností, pravděpodobně v ní netrávíte čas příliš ráda. A to je chyba, protože kde jinde se má člověk cítit dobře, když ne doma? Naštěstí existuje jednoduchý způsob, jak si interiér zútulnit a propůjčit mu originální atmosféru. Nebudete muset kupovat nové zařízení – plně postačí, když se zaměříte na své stěny. Jsou příliš holé, bez nápadu? V tom případě je transformujte na umělecká plátna, která se stanou terčem obdivu. Spíš než štětce a barev se ale chopte dekorativních samolepek. Určitě jste o nich slyšela, tak proč jste je doposud přehlížela?

Vypadají božsky, tak proč je nemít?

Dekorativní samolepky na zeď jsou hit. Aby taky ne, když umožňují instantní změnu v takřka libovolném interiéru. Možná byste to do kusu flexibilního tenkého vinylu neřekla, ale dokáže hotové divy. Aplikace je snadná a rychlá, takže ji zvládnete úplně sama, bez pomoci partnera, který stejně nemá na nic čas. Výsledek je přímo znamenitý, samolepky na zeď vypadají jako součást výmalby a nikoliv jako laciná nálepka.

VelkeSamolepky.cz - Kytky 007

Samolepky na stěnu snoubí hned několik podstatných výhod. Jsou krásné, cenově dostupné a hodí se úplně všude. Ať už máte spadeno na obývák, kuchyň, pracovnu nebo dětský pokoj, stoprocentně se vám podaří najít motiv, který bude v naprosté harmonii s ostatními dekoracemi a prvky. Anebo sáhnete po samolepce, která zastane funkci dominanty a bude určovat hlavní směr interiéru. Možností je spousta a u specializovaného prodejce seženete nálepky, které odpovídají vašemu vkusu a zájmům.

Vyberte si z více než půl milionu variant

A když už jsme u prodejců, doporučujeme e-shop velkesamolepky.cz, kde najdete téměř 500 000 variant (1 300 motivů ve 40 barvách a různých velikostech). Samolepky jsou vysoce kvalitní (pohází od německého výrobce) a lze je aplikovat na jakýkoliv čistý a hladký povrch. Takže nejen na zeď, ale také na nábytek nebo třeba spotřebiče.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!