Cesta na letiště: Zaparkujte pohodlně přímo na letišti

Zvládnout úspěšně odlet si žádá značnou organizaci. Abyste se nemuseli starat o to, kam zaparkujete, nabízí se skvělá služba. Vy své auto zaparkujete jednoduše přímo na letišti, aniž byste museli řešit další náležitosti.

Předání vozidla

Parkování na letišti v Praze je tou nejpohodlnější cestou, jak se rychle dostat do odletové haly letiště. Díky praktické službě se nemusíte strachovat o své auto, že by zůstalo stát přímo na letišti a vás tak po návratu čekal značný poplatek za parkování. Namísto toho můžete využít praktickou službu, kdy auto za vás převezou na nedaleké sekundární parkoviště. Na vás tak je pouze zaparkovat přímo na letišti, předat klíče do určeného boxu a poté vyrazit do odletové haly. Profesionální řidič si pak klíče vyzvedne a auto přeparkuje na externí parkoviště.

Vyzvednutí vozidla

Vyzvednutí vozidla je také velmi jednoduché. Auto na vás totiž bude čekat na místě, kde jste ho před odletem zaparkovali. Stačí si tak vyzvednout své klíče společně s výjezdovou kartou ve zmiňovaném boxu. Můžete se tak vydat na cestu domů, u výjezdu stačí použít danou kartičku. Celý proces je opravdu jednoduchý a probíhá bezkontaktně, takže můžete po příletu rovnou nasednout do svého auta a odjet. https://www.youtube.com/watch?v=pZE26YfBIxg

Péče o vůz

Samozřejmostí je vysoká zabezpečenost parkoviště, kde vaše vozidlo bude. Kamerami je pokryta téměř celá parkovací plocha, kromě toho je zajištěna ostnatým drátem, který má infračervený bezpečnostní systém proti narušení. Kromě toho je prostor kontrolován nepřetržitě fyzickou ostrahu. O vaše auto tak bude spolehlivě postaráno. Přiobjednat si můžete také umytí a ruční vyčištění vozidla. Parkování na letišti je luxusem, který při cestování jistě oceníte. Nemusíte totiž nic řešit, zatímco vaše auto bude v bezpečí a po návratu na vás bude čekat.

Publikováno: 01. 12. 2021

Kategorie: Cestování a dovolená

Autor: Adam