Domů » Akční letáky aneb proč je skladovat, když jsou k dispozici online
Slevy a nakupování

Akční letáky aneb proč je skladovat, když jsou k dispozici online

Pokud jste svou poštovní schránku v minulosti opatřili cedulkou s nápisem „Nevhazovat reklamní letáky“ a nyní přemýšlíte nad tím, jestli jste neudělali chybu, můžete být bez starostí. Rozhodně nechceme znevažovat výhodné akce a slevy, které si na nás prodejci každou chvíli připraví, nicméně uznejte sami, že schránka plná letáků nevypadá zrovna nejlépe. Většina z nás má navíc tendenci letáky shromažďovat na „potom“ a to i přesto, že se k jejich důkladnému prostudování stejně nakonec nedostaneme. A proč o tom píšeme? Jednoduše proto, že na akční letáky už skladovat nemusíte. Ne proto, že by řetězce upustily od slevových akcí – letáky si jednoduše můžeme prohlídnout na internetu.

Konec skladování, prohlédněte si virtuální létaky kdykoliv a kdekoliv

Nutno podotknout, že sledování letáků se opravdu vyplatí. Mnohdy na nich narazíte na skutečně atraktivní ceny a to dokonce i na zboží, které momentálně potřebujete. Ale vtípky stranou – nákupy s ohledem na nejrůznější akce mohou významně odlehčit vašemu domácímu rozpočtu. A jak jsem již zmínili výše, prakticky všechny letáky, které vypouští do oběhu známé supermarkety, jsou k mání i na internetu. Sháníte aktuální leták Kaufland či Tesco? Máte ho mít! Samozřejmostí jsou pravidelné aktualizace, díky kterým budete ihned v obraze. Na své si přijdou zejména ti, kteří na letáky marně čekali, ale brigádníci je místo do schránky, vhodili do nejbližšího kontejneru… Kaufland leták online a jemu podobné můžete samozřejmě prohlížet přímo během nakupování na vašem mobilním telefonu a nemuset s sebou tahat papírový leták.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!