Jak uspořádat stylové loučení se svobodou?

Konečně vám položil otázku, na kterou jste tak dlouho čekala. Ale jakmile jste řekla „ano“, hlavou vám probleskl celý váš skvělý život plný bezstarostných parties s kamarádkami. Až se stanete manželkou, bude to jiné, o něco vážnější – respektive by mělo být, protože jinak se vztah zhroutí jako domeček z karet. A právě proto byste měla využít poslední příležitosti k velké jízdě a uspořádat sobě a svým kamarádkám nezapomenutelné loučení se svobodou.

Akci si podrobně naplánujte, jinak hrozí faux pas

V prvé řadě si uvařte kafe, pohodlně se usaďte a oddejte se brainstormingu. Rozlučka se svobodou je velká věc, a právě tak byste k ní měla přistupovat. A ze všeho nejdříve si udělejte si seznam kamarádek, které chcete mít po boku. Napište na něj jen „V.I.P.“ - poslední akci jakožto svobodná žena přece nebudete ze slušnosti trávit s někým, koho příliš nemusíte.

Téma dělá rozlučku rozlučkou

Dalším krokem je výběr tématu, díky němu bude zážitek mnohem intenzivnější. Loučení se svobodou může mít mnoho různých podob a vy byste měla zvolit téma, které je vám nejbližší. V kreativitě se meze nekladou a je jen na vás, zda zvolíte „klasiku“ v podobě jízdy limuzínou s partou nej kamarádek oblečených do sexy koktejlek, nebo se vydáte méně tradiční cestou – například v duchu podomácky připraveného večírku. Rozhodnete-li se pro druhou možnost, nezapomeňte nakoupit tematické dekorace na party a oslavy (seženete je např. u specializovaného prodejce www.olo.cz).

Co nesmí na rozlučkové party chybět?

Dobrou náladu navodíte kombinací chutných drinků, příjemné hudby a drobností v podobě zmíněných dekorací. Co takhle balónky naplněné heliem? Jen si představte, jak se s kamarádkami bavíte tím, že na sebe pokřikujete „šmoulím hlasem“ (což se samozřejmě dělat nemá...), tančíte v barevných parukách a vůbec si užíváte života, jako by to bylo naposledy...

Publikováno: 25. 06. 2019

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam