Domů » Provident – symbol čestných nebankovních půjček
Finance

Provident – symbol čestných nebankovních půjček

Potřebujete si půjčit peníze, ale z nějakého důvodu před vámi v bance zavřeli dveře? Nebo vám jen nevyhovují podmínky a vyžadujete rychlejší vyřízení a osobní přístup? V tom případě se porozhlédněte po nebankovním sektoru, protože právě zde najdete poskytovatele velmi kvalitních úvěrů. Nechcete-li sednout na lep podvodníkům či lichvářům, jděte na jisto a požádejte o půjčku u společnosti Provident. Důvod je prostý – mateřská společnost totiž funguje již od předminulého století. Znáte snad jinou nebankovní společnost, která se může pochlubit tak bohatou historií?

Nebankovní půjčky s letitou tradicí

Společnost Provident Financial patří mezi ikony nebankovního trhu. Byla založena v roce 1880 ve Velké Británii a na českém nebankovním trhu působí od roku 1997. O prvotřídní kvalitě úvěrů nelze pochybovat – Provident byl několikrát vyhodnocen jako spolehlivý a férový poskytovatel a dvakrát po sobě (v roce 2011 a 2012) si vysloužil 1. místo v Indexu etického úvěrování, který spadá pod hlavičku organizace Člověk v tísni. Zařadil se tak mezi přední české poskytovatele nebankovních půjček a za zmínku stojí i skutečnost, že o půjčky zažádalo již více než jeden milion Čechů.

Půjčky od Providentu jsou oblíbené hned z několika důvodů. Mezi ty hlavní patří jednoduchost, rychlost vyřízení a jasná a pevně definovaná pravidla splácení. Dalším argumentem je osobní servis, který zajišťuje více než 3 000 obchodních zástupců.

Provident je součástí nadnárodní finanční skupiny International Personal Finance, která v šesti zemích světa dlouhodobě pomáhá řešit finanční problémy více než 2,3 milionům zákazníkům. Ti důvěřují dlouholeté tradici a nedají na služby dopustit.

Jaké jsou parametry půjčky?

Provident poskytuje půjčky ve výši 4 000 až 80 000 Kč a může o ni zažádat každý, kdo disponuje pravidelným příjmem. Jde o neúčelový produkt, který lze využít k financování jakýchkoliv potřeb. Nebudete se muset zpovídat, na co peníze potřebujete a je jen na vás, jak s nimi naložíte. Vyřízení netrvá déle než 48 hodin a právě za tuto dobu můžete mít peníze k dispozici. Nepotřebujete-li finanční prostředky v hotovosti, můžete si je nechat na účet.

Celou transakci s vámi provede některý z obchodních zástupců a to přímo u vás doma. Smlouva je jednoduchá a přehledná a nemusíte se bát žádných skrytých poplatků. Nebudete potřebovat ručitele ani dávat do zástavy nemovitý majetek. Zda peníze vrátíte za 45, 60, nebo 100 týdnů, je opět jen ve vaší režii. Splátky jsou týdenní bude je od vás vybírat obchodní zástupce osobně.

Chcete se o půjčce dozvědět více nebo o ni rovnou zažádat online? V tom případě navštivte profinancial.cz.

1 komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!