Domů » Jak zpestřit milostný život?
Nezařazené

Jak zpestřit milostný život?

Nuda v posteli je věčné téma. Na druhou stranu se není čemu divit, protože pokud „to“ přestane být žhavé (nebo alespoň uspokojivé), trpí celý vztah. Nemá smysl si cokoliv nalhávat, u většiny párů hraje sex velmi důležitou roli a nechcete-li, aby se mezi vámi a vašim partnerem vytratila ona pomyslná jiskra, budete se do toho muset opřít. No a pokud plamínek vášně vyhasl, chopte se zapalovače a zažehněte oheň, který jen tak něco neuhasí. Prozradíme vám pár zaručených tipů!

Kdo si hraje, nezlobí

Napadlo vás někdy, že si milostný život zpestříte nejrůznějšími hračkami? Nemusíte se červenat, sex shop navštěvuje kde kdo. K mání jsou pomůcky všeho druhu a na své si přijde každý. Proberte s partnerem vzájemné představy (třeba u sklenky vína, která vám rozváže jazyk) a vydejte se na nákupy. Kdo ví, třeba toužíte po méně tradičním milování, ale ještě o tom nevíte!

Zkuste „to“ i jinde než doma

Co když je příčinou milostného strádání stereotyp vaší postele? Možná by stálo za to, kdybyste vyzkoušeli sex i na jiných místech. Anebo jen změňte harmonogram a buďte spontánnější. Zabijákem může být i jakási pravidelnost. Buďte iniciativní a překvapte ho v momentě, kdy to čeká ze všeho nejméně.

Překvapte ho smyslným prádlem

Jak je to dlouho, co jste na smysly svého milovaného protějšku zapůsobila sexy prádýlkem? Napravte to a pořiďte si pár kousků, které ho rozpálí doběla! Naklusejte do ložnice v přiléhavém župánku (skvělou volbou jsou saténové župany!), pod kterým skryjete luxusní krajkové prádlo nebo třeba korzet.

Erotické korzety jsou skvělou volbou pro každou ženu, která má „mindrák“ z většího bříška nebo povadlejších prsou. Korzet důmyslně skryje „nedostatky“ a umocní přednosti. Podobnou moc mají také populární push-up podprsenky.

Co se týče barevné kombinace, krev v žilách mu rozproudíte červeným nebo černým prádlem. Chybu však neuděláte ani s něžně bílou. Barva prádla je to poslední, co ho bude zajímat. Mnohem důležitější je nápaditý střih.

Začněte se oblékat svůdně každý den

Nechcete-li, aby šlo o jednorázové vzplanutí, pracujte na zkvalitnění milostného života systematicky. Sexy spodní prádlo je dobrý základ, ale brzy nebude stačit. Doplňte svůj šatník také o další slušivé kousky, a to nejen ze sortimentu prádla. Začněte nosit oblečení, které vám sluší a dejte mu najevo, že nejste šedá myš, kterou muži přehlíží.

Budete-li o sebe dbát, nedáte mu důvod, aby (příliš často) koukal po jiných. Zajděte si ke kadeřníkovi a na kosmetiku. Vaší postavě i duševní pohodě jistě prospěje pravidelné cvičení a změna jídelníčku. Rázem pro partnera budete atraktivnější a to si pište, že na sobě začne makat i on.

Máte další tipy na zpestření milostného života? Přispějte svými názory do diskuze!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!