Zábava a volný čas

Sexy prádlo a kostýmy: Nejlepší způsob jak opět zažehnout vášeň v ložnici

Máte pocit, že se svým partnerem v posteli nezažíváte tolik vášně a harmonie jako na začátku vztahu? Anebo ještě hůř – vám se sex líbí, ale tak nějak cítíte, že váš milovaný nevyhledává postelové hrátky tak často? Buďte v klidu, v podstatě neexistuje vztah, který dříve či později alespoň trochu neochladne. Nehledejte proto chybu v sobě ani v něm a zároveň se nepoohlížejte po náhradě. Pokud svého muže milujete, měla byste milování zpestřit a rozproudit mu krev v žilách. Určitě má přání, která vám ve slabé chvilce prozradil, ale doposud se vám je nepodařilo zrealizovat…

Muži potřebují inspiraci

Ženy a muži vnímají sex odlišně. Pro silnější pohlaví je důležitější vizuální dojem. Nepřivírají oči, ale naopak se nemohou nabažit ženských křivek. Jenomže ty se mohou po určité době okoukat. Naštěstí není nic jednoduššího, než na sebe hodit sexy prádlo a oblečení. Ještě jste nikdy nezkoušela zdůraznit své tvary těsným korzetem nebo jiným rafinovaným prádlem? Budete se divit, jak málo stačí mužům ke štěstí. Vedle nešlápnete ani s průsvitným župánkem nebo luxusním prádlem doplněným o podvazkový pás a punčochy.

sexy-pradlo

Když prádlo nefunguje, sáhněte po sexy oblečku

Dobře, ale co když ho nerozpálí vyzývavé prádýlko? Pak budete muset přistoupit na těžší kalibr v podobě sexy kostýmů. Který muž by si nepřál vášnivé milování s letuškou, zdravotní sestřičkou nebo vyzrálou školačkou? Dejte průchod fantazii a pořiďte si kostýmek, ve kterém budete k sežrání. A nemusíte se řídit jen tím, co si přeje on. Třeba máte vlastní představu o žhavé noci, tak proč si ji nesplnit? Vyměňte si alespoň na chvíli role a udělejte z něj otroka či naopak dominantního alfa samce.

sexy-kostym

Ne nadarmo se říká, že kdo si hraje, nezlobí. Otevřete-li dveře své ložnice dokořán novým nápadům, uhasíte krizi a opět zažijete intenzivní milování, které vám tolik chybělo. A když vám sexy kostýmek nepadne, obraťte se na úpravy oděvů.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Máš na čem relaxovat?

Relax na Vaší zahradně zajistí kvalitní zahradní lehátka od specializovaného prodejce Kokiskashop.cz

Víš o tom,že…

…tipy o podnikání a metodě přeposílání objednávek, zvané dropshipping, si můžete přečíst na Dropshipper.cz?

luxusní kočárky recenzuje iKocarek.cz?

…informace o novinkách v IT poskytuje IT magazín ITmag.cz?