Vzdělání

Chcete se dozvědět, jakým způsbem řešit řízení kariéry svého managementu? Odpověď dostanete na dalším setkání Business Brunch!

Každý, kdo se pohybuje v personalistice a mezi jeho pracovní náplň patří i výběr zaměstnanců, neustále řeší mnohá dilemata. Vybrat vedoucí pracovníky totiž není vůbec jednoduché a ve vzduchu neustále visí spousta otázek. Například to, jestli je lepší nakupovat „vyškolené“ manažery, nebo naopak investovat do jejich budoucího rozvoje. Budoucí chod a směr firmy často nelze v dlouhodobém časovém horizontu předpokládat a investice do vzdělávání pracovníků se může jevit jako zbytečná. A nebo také ne. Odpovědí na zmíněné otázky se vám dostane na dalším pokračováním populární odborné přednášky Business Brunch® , kterou již od roku 2005 pořádá společnost MotivP.

Business Brunch® se jako obvykle bude konat v Praze, Ostravě, Brně a Bratislavě a opět se ji zúčastní široké spektrum zájemců. Pro HR manažery je vstupné zdarma a pro ostatní za 5 000 Kč (bez DPH). V každém případě jde o kvalitní investici, která vám přinese rozřešení mnoha otázek. Zárukou kvality je renomé pořadatele PhDr. Františka Hroníka, jednatele a ředitele agentury MotivP.

PhDr. František Hroník je autorem několika odborných publikací, které se věnují problematice řízení kariéry a mimo jiné vyučuje několik předmětů v rámci MBA studia. Je kapacitou a uznávaným odborníkem a věnuje se také osobnímu koučinku, poradenské činnosti v oblasti hodnocení, rozvoje zaměstnanců, manažerských auditů a tvorby kompetenčních modelů.

Přednášky Business Brunch® jsou populární nejen pro svou hlubokou informační hodnotu, ale také přátelskou a otevřenou atmosféru. Jako obvykle můžete počítat s interpretací aktuálních témat i problematiky v oblasti řízení kariéry, se kterou se setkáte v blízké budoucnosti. Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.motivp.com. Business Brunch® je nejnavštěvovanějším setkáním svého druhu a zúčastnit se ho můžete i vy!

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz – magazín o cestování.